Herşeyim!

11 Mart 2014 - 525 Okunma

Öhööm.Başaran Studio anasayfasını 1 günlüğüne kapatacak kadar çok sevdiğim, hayatımdaki en değerli kişinin doğduğu gün. Her anında yanında olmaya çalıştığım, beraber saatlerce hatta günlerce gülüp eğlenebildiğim, üstüne lan biz amma duygusallaştık deyip Ahmet kaya dinlerken bulduğumuz o özel günler bir ömür unutulmaz. Gecenin 12sinde kapısına dayandığım, kötüyüm dediğinde hiç düşünmeden yanına koştuğum tek özel kişiliğe sahip Dünyanın en en değerli kuzeni. Canım sıkıldıkça arayıp –Napıyorsun lan! Diye başlayıp dakikalarca güldüğümüz ve hatta dakikaları bitirdiğim tek insan.

Bugün 18’ine basıyormuş abisi oy oy 🙂 18.yaş gününde yanında olamadığım için senden çok ama çok özür dilerim. 2 haftadır peşinde koşup uğraştığım o mükemmel hediyeni İstanbula geldiğinde kendi ellerimle vereceğim. İşte o hediye standart bişeyler olamazdı. Tam anlamıyla hakkediyorsun.

İyi ki varsın. İyi ki yanımdasın. İyi ki yan yanayız. Hiç kimsecikler bizi ayıramaz.
En değerli varlığım. SENİ ÇOK SEVİYORUM. DOĞUM GÜNÜN KUTLUU OLSUN.

Hayır yani ben o kadar güzel şeyler yazamam ki tamam senin yazından azcık esinlenip üj bej bişeyler almış olabilirim.Ama inanki aynı şeyleri zaten içimden geçiriyorum 🙂